Neden Biz?

Neden Biz?
Neden Biz?

Bizle beraber, size ve öğrenme temponuza göre özel olarak düzenlenen sistemli ve stratejik bir çalışma programı eşliğinde İstanbul’da hiçbir okulun sağlayamayacağı bir yöntemle sınava hazırlanmanın yanı sıra, birebir eğitimin avantajları ile sunulan yoğun program ile kendinizden alabileceğiniz verimi en yüksek noktaya çıkarabilirsiniz.

Detaylar

Bizle beraber, size ve öğrenme temponuza göre özel olarak düzenlenen sistemli ve stratejik bir çalışma programı eşliğinde İstanbul’da hiçbir okulun sağlayamayacağı bir yöntemle sınava hazırlanmanın yanı sıra, birebir eğitimin avantajları ile sunulan yoğun program ile kendinizden alabileceğiniz verimi en yüksek noktaya çıkarabilirsiniz. Öğretmenlerimizin hepsinin ana dili İngilizce’dir ve IELTS alanında uzun yıllara dayanan tecrübeleri bulunmaktadır.Gerek genel İngilizce gerekse IELTS alanında Türkiye’de yıllardır özel dersler veren öğretmenlerimiz Türk öğrencilerin ihtiyaçlarını kısa sürede anlamakta ve tespit etmektedirler.

 

Bütün IELTS dersleri iki haftada bir,IELTS pratik testleri ile desteklenir.Bu testlerin sonucunu inceleyen ve değerlendiren uzman öğretmenlerimiz sizin zayıf olduğunuz alanları belirleyerek bu alanları güçlendirici egzersizler  almanız ve böylece sınav becerilerinizi geliştirmeniz konusunda size öneriler getirir.

Tüm programlarımız denenmiş ve test edilmiştir. Kısa zamanda yüzde yüz garanti vermek gerçek dışı bir yaklaşımdır, ancak hemen hemen bütün öğrencilerimiz uzman öğretmenlerle belirledikleri programa uydukları takdirde istedikleri IELTS hedefine zahmetsizce ve gecikmeden ulaşmaktadır.

IELTS istanbul da IELTS özel ders alarak hedefinize ulaşırsınız. IELTS Akademik, IELTS Genel, CD IELTS örnek sınavları için bizimle irtibata geçiniz.


“IELTS sınavını geçmem ne kadar surer?” diye merak mı ediyorsunuz? Hemen bizi arayın.Size yapacağımız değerlendirme testi ve akabinde yapacağımız örnek ders ile sorunuzun cevabını hemen öğrenin!

Kurs Başvuru Formu