IELTS ÖZEL DERS

Özel Ders en hızlı ve en verimli bir şekilde dil ve test amaçlarınızı gerçekleştirmenizi sağlayan yöntemdir. Derslerinizi yüzyüze veya online alabilirsiniz. Dersler İngiliz veya Amerikalı Native öğretmenler ile yapılmaktadır.

DETAYLAR


18 saatlik hızlı program
30 saatlik Genel IELTS Hazırlık Programı
48 saat Yoğun IELTS Hazırlık Programı
30 saat Pre-IELTS Hazırlık Programı
12 Saat IELTS Writing/Reading/Speaking/Listening Programı
6 saat IELTS Vocabulary Build Program

Özel ders en hızlı ve en verimli bir şekilde dil ve test amaçlarınızı gerçekleştirmenizi sağlayan yöntemdir. IELTS ve Genel İngilizce gereksiminizi karşılamak için kanıtlanmış bir yöntemdir.

Birçok dil eğitimi veren okul 15-20 kişilik sınıflarda öğrencilerin eksik ve zayıf yönlerini değerlendiremeden dil eğitimi vermekte. Herkesin programına uymayan saatlerde kurslar düzenlenmekte ve öğrencinin derse olan ilgisi ve enerjisini düşürmekte. Özel ders ile kişiye uygun zaman ve mekanda dersler esnek bir şekilde düzenlenerek uzman öğretmenler rehberliğinde aktif öğrenme maksimum düzeye çıkartılır. Eğitim zamanı ve yerine birlikte karar verirsiniz, böylece öğretmen size gelir ya da siz eğitim merkezine gidersiniz.

Kurslardan farklı olarak öncelikle öğretmeninizle örnek ders yaparak doğru kişi ile çalışıp çalışmadığınızı test edebilir, bilmediğiniz bir programa başlamadan önce karar verme şansınız olur. Uzman IELTS öğretmenleri ile çalıştığın için bizler de örnek ders sonrasında programa başlayacağınızdan emin bir şekilde hizmetimiz sunmaktayız.

Yüzlerce özel ders öğrencimiz IELTS, PreIELTS yada genel ingilizce özel dersi alarak IELTS istanbul deneyimli öğretmenlerinin rehberliğinden faydalanmakta.

Eğer çok uzakta yaşıyor yada şehir dışında yaşıyorsanız derslerinizi canlı uzaktan eğitim metodu ile skype üzerinden de alabilirsiniz.

DERS BAŞVURU FORMU

Güvenlik kodu
KVKK ve diğer koşulları okudum, kabul ediyorum.